Un equip d’equips

El CJB el formen entitats, secretariat i equip tècnic. L’equip tècnic i el secretariat el formen persones que desenvolupen diferents tasques per a l’organització.

El Secretariat el formen actualment 10 representats electes de diferents entitats membres de ple dret del CJB. És l’òrgan  ordinari  i d’execució de linies del CJB. En poden formar part fins a un total d’12 persones.

L’equip tècnic actualment el formen 7 persones, les quals executen les decisions preses en el si del secretariat, els espais de participació i donen suport en la consecució de les línies aprovades en assemblea anualment.

    Secretariat

  • AnnSq

    Ann Desola

    Presidència- Associació de Joves Estudiants de Catalunya (AJEC)

    Contacte: presidencia@cjb.cat
    És responsable dels projectes Bòsnia i Visc, Convisc, Participo!

  • LuisSq

    Luis Fernández

    Vicepresidència- Acció Escolta de Catalunya (AEC)

    Contacte: vicepresidencia@cjb.cat
    És responsable d’Educatives, Sostenibilitat i Polítiques

  • PauSq

    Pau Cruz

    Secretari- Jovent Republicà

    Contacte: pcruz@cjb.cat
    És responsable de Territori i referent de l’Espai Jove la Fontana.

  • EricSq

    Eric Morillo

    Administrador- ALC Stronghold

    Contacte: emorillo@cjb.cat
    És responsable dels programes d’Univers Alternatiu, Cultura, Lali Jove i referent de Comunicació.

  • MartaSq

    Marta Torns

    Vocal- Esplais Catalans (Esplac)

    Contacte: mtorns@cjb.cat
    És responsable de Salut i referent del CRAJ

  • GuilleSq

    Guillermo Fernández

    Vocal- Joventuts d'Unitat Progressista (JUP)

    Contacte: gfernandez@cjb.cat
    És responsable d’Esports i Diversitat Funcional

  • AmiraSq

    Amira Malainine

    Vocal- Joventut Multicultural Musulmana

    Contacte: amalainine@cjb.cat
    És corresponsable d’Interculturalitat, Feminismes i el projecte Sahara

  • AnnaSq

    Anna Martínez

    Vocal- Sahara Dempeus

    Contacte: amartinez@cjb.cat
    És corresponsable d’Interculturalitat, Feminismes i el projecte Sahara

  • NachoSq

    Nacho Kolakovic Colantonio

    Vocal- Joventut Socialista de Catalunya (JSC)

    Contacte: nkolakovic@cjb.cat
    És responsable d’Ocupació i LGBTI+

  • Miguel Morilla

    Vocal- Associació d'Estudiants Progressistes

    Contacte: mmorilla@cjb.cat
    És responsable d’Estudiantils i Habitatge